Mezinárodní společnost farmaceutického zaměření se sídlem v Olomouci hledá hledá finančního analytika juniora

Náplň práce :

• tvorba analýz a reportů dle potřeb managementu , prezentace výsledků společnosti

• plánování a vyhodnocování finančních nákladů, alokace nákladů

• spolupráce s manažery ostatních oddělení

• podpora finančního řízení společnosti, tvorba rozpočtů, cenové kalkulace

• sledování stavu zásob, majetku, tržeb

Požadujeme:

• VŠ vzdělání ekonomického směru

• znalost MS Office – především MS Excel na vysoké úrovni

• samostatnost, spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení

• ochotu vzdělávat se

• praxe v oblasti finančních analýz nebo znalost Navision výhodou

Baví Vás analýzy a reporty a chcete se v této oblasti dále učit a rozvíjet, přijďte mezi nás do FAGRON family !

Nabízíme:

• zázemí rostoucí nadnárodní společnosti

• příjemné pracovní prostředí v perspektivní a stabilní firmě

• odborné zaškolení a možnost osobního rozvoje

• práce na hlavní pracovní poměr, vhodné i pro absolventy

• platové ohodnocení odpovídající funkčnímu zařazení

• benefity : stravenky, příspěvek na sport a kulturu, 5 týdnů dovolené, teambuildingové aktivity

Společnost
FAGRON a.s.
Adresa
Holická 1098/31m, Olomouc – Hodolany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.