CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky.

Výpomoc v hypermarketu v Krnově. Zálohy týdně.

Náplň práce:

  • vybalování zboží
  • práce na pokladně

Požadujeme:

  • min. 18 let
  • pečlivost, odpovědnost, samostatnost
  • ochota pracovat
  • platný potravinářský průkaz
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • ranní směny 5:30-12:00 hod.
  • odpolední směny 13:00-20:00 hod.
  • mzda: 135 Kč/hod.
  • výplata týdně na Váš účet

V případě Vašeho zájmu zašlete nebo pro více informací nám zašlete životopis nebo kontakt.

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete Personálnímu oddělení společnosti CZ People s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Společnost
CZ PEOPLE s.r.o.
Adresa
28. října 861/260, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Plat
Plat: 135 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 17.2.2020 – 24.4.2020
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.