Antal International (Member of Work Service Group)
Founded in the early 1990's to service a gap in the market and the trend of globalisation Antal's International Network has assisted numerous clients in over 75 countries. The new millennium has seen Antal's services become the solution in demand by clients from SME level to Fortune 500 corporations who seek a knowledgeable and professional business partner with scale and global reach. Antal International Network offers more than just a local recruitment solution.
www.antal.pl/en

Quality Manager with ENG + GER

Náplň práce:

- Nastavení, řízení a zlepšování systému kvality dle norem kvality nebo oborových standardů, odpovědnost za navrhování zlepšení systému řízení kvality
- Komunikace s dodavateli/zákazníky, reprezentace firmy na jednáních u zákazníka
- Podpora požadavků zákazníků uvnitř organizace; řízení krizových situací
- Šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
- Systematický dohled na dodržování stanovených pravidel ve výrobě
- Aktualizace dokumentace (PLP, FMEA, FlowChart a pracovní pokyny)
- Vedení, příprava změn a úprav pracovní dokumentace
- Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků oddělení
- Stanovení zodpovědností, dovedností a potřebné kvalifikace pracovníků oddělení
- Účast na auditech zákazníka; plánování a kontrola a provádění pravidelných interních auditů, příp. spoluúčast
tvorba FMEA

Požadavky:

Vzdělání: SŠ, VŠ technického zaměření preferovaně

Praxe: min. 3 roky praxe na vedoucí/manažerské pozici v sektoru automotive, celková praxe na kvalitě min. 5 let

Odborné znalosti: perfektní znalost požadavků IATF 16949, resp. schopnost aplikování požadavků norem do praxe

Jazyková znalost:anglický i německý jazyk na komunikativní úrovni

Zkušenost se zákazníky Škoda, VW, BMW velkou výhodou

Reprezentativní vystupování a prozákaznický přístup

Co nabízíme:

Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem

Manažerský bonus

Celofiremní bonusy

Služební automobil i pro soukromé účely

5 týdnů dovolené + prémiové volno

Relokační podporu

Příspěvek na penzijní připojištění

Kafeterie

Stravenky

Počítač

Telefon

Společnost
Antal International s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Kafetérie, Manažerský motivační program, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Ubytování/příspěvek na ubytování, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Výroba a průmysl, Vrcholový management, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Antal International, Kateřina
+420 602 625 299
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.