Pracovní náplň

Akviziční činnost nových zákazníků, Business Development
Prezentace IT/ICT technologií
Rozvoj obchodních příležitostí u klíčových zákazníků
Příprava obchodních a marketingových aktivit na definovaném teritoriu
Budování strategických a dlouhodobých kontaktů a vztahů
Plnění definovaných obchodních cílů
Komunikace a spolupráce při přípravě obchodních příležitostí a projektů
Komunikace a spolupráce s partnery a distributory při přípravě obchodních modelů
Příprava nabídek, kalkulací, smluvní jednání

Požadavky na praxi, znalosti a schopnosti

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Praxe na obdobné pozici 2 roky
Orientace v IT technologií, znalost „IT jazyka“
Znalost IT sektoru a IT trhu velkou výhodou
Schopnost a ochota neustálého vzdělávání
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Časová flexibilita
Schopnost naslouchat a navrhovat řešení
Prezentační dovednosti, profesionální vystupování
Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
Řidičský průkaz „B“, aktivní řidič

Benefity

5 týdnů dovolené
Zodpovědná a samostatná práce
Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
Příspěvek na stravování
Průběžné technické a jazykové vzdělávání
Zaškolování v požadovaných činnostech
Prostor pro osobní a kariérový růst

Společnost
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.
Adresa
Cihelní 1575/14, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Project Manager, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel