Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

NOČNÍ BRIGÁDA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Hledáme brigádníky na výpomoc pro noční služby v chráněných bytech, kde žijí dospělí lidé s mentálním znevýhodněním. Maximální počet klientů v bytě je 3. Potřebujete si přivydělat a nevadí vám ponocovat? Toto je nabídka přesně pro vás!

Pracovní náplň:

  • práce ve večerních a nočních hodinách + ranní doprovody klientů do návazných sociálních služeb (20:00 - 8:00)
  • přítomnost asistenta při nočním klidu klientů, v případě potřeby přímá pomoc
  • spolupráce s klienty při ranních rituálech, občasná výpomoc s hygienou
  • spolupráce s týmem služby
  • porady, školení

Požadujeme:

  • komunikační dovednosti
  • spolehlivost
  • dochvilnost
  • schopnost řešit akutní situace
  • psychickou stabilitu
  • trestní bezúhonnost
  • vzdělání dle Zákona č.108/2006 Sb., (min. SŠ vzdělání v oblasti sociální práce, sociální nebo speciální pedagogiky, příp. kurz pracovníka v sociálních službách min. 150h.), případně odhodlání doplnit si požadované vzdělání dle zákonné lhůty

Výhodou je:

  • vzdělání dle Zákona č.108/2006 Sb.
  • zkušenost s prací s lidmi s mentálním znevýhodněním a doporučení od předešlých zaměstnavatelů

Nabízíme:

  • 110Kč za hodinu
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • zajištěné zaškolení
  • práce pouze na 1 chráněném bytě (max. 3 klienti), všichni plně mobilní
  • další vzdělávání v oboru
  • nástup dohodou
  • místo výkonu práce Praha - Vysočany nebo Praha - Černý Most

V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis - proč o tuto brigádu stojíte a životopis. Uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru na základě posouzení zaslaných dokumentů.

Společnost
Společnost DUHA, z.ú.
Adresa
Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Společnost DUHA, z.ú., sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním, Irena Štekerová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.