Jako jedna z předních světových prémiových lifestylových značek, dodáváme vynikající styling, kvalitu a hodnotu pro spotřebitele na celém světě.

Store Manager/ Assistant Manager

Popis pozice:

- vedení butiku o rozloze 150 m2

- plnění stanovených prodejních cílů

- analýza a implementace KPI hodnot

- efektivní řízení prodejního týmu

- profesionální zákaznický servis

- pravidelná spolupráce s centrálou a centrálním skladem v Polsku dle standardů firmy

- visual merchandising- dle zavedených postupů firmy

- hmotná odpovědnost

Hledáme kandidáty, kteří mají:

- minimálně 2 roky zkušeností na pozici store manager/ assistant manager

- zájem o módu

- analytické schopnosti

- zkušenost s plněním krátkodobých a dlouhodobých cílů

- schopnost motivovat a budovat pozitivní vztahy v prodejním týmu

- schopnost multitaskingu a umí se postavit novým výzvám

- zákaznický servis na profesionální úrovni

- nemají problém pracovat flexibilně a někdy i o víkendech

Nabízíme:

- práci v mladém a dynamickém kolektivu

- účast na zajímavých projektech v rámci celého řetězce Lacoste

- možnost profesního růstu

- zaměstnanecké benefity

- možnost služebních cest do zahraničí

Společnost
Devanlay Czech Republic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Zahraniční pracovní cesty, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Devanlay Czech Republic s.r.o., Grzegorz Orzeszak