Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Zdravotní sestra pro domácí hospic

Co vás čeká

Zdravotní sestra v mobilním hospici poskytuje zdravotní péči v domácím prostředí pacientů v terminálním stádiu (ošetřovatelské úkony odbornosti 925 a 926). Úzce spolupracuje jak s ošetřujícími lékaři pacientů, tak s odbornými lékaři hospice a dalšími členy multidisciplinárního týmu (sociální pracovník, pečovatelka, duchovní...). Zdravotní sestra také zajišťuje edukační činnost v rodině pacienta a poskytuje psychickou podporu umírajícím a jejich blízkým.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme pracovníka/pracovnici s kvalifikací všeobecná zdravotní sestra (VOŠ/VŠ výhodou) a praxí u lůžka alespoň 2 roky. Klíčovým předpokladem je schopnost samostatného rozhodování, organizační schopnosti, empatie a dobré zvládání stresových a emočně náročných situací. Nezbytný je řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka).

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude praktická zkušenost z oblasti hospicové péči či terénním poskytováním zdravotní péče. Rovněž oceníme, když budete mít znalosti z oblasti hospicové péče.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme smysluplnou práci, která je velmi pestrá a umožní Vám profesní rozvoj. Budete kvalitně zaškolení a budete mít možnost dalšího vzdělávání. Budete moci využít služeb supervizora, který pomáhá jak při nastavování týmového přístupu a řešení problému, tak podporuje jednotlivce při zvládání emočně náročných situací.


Informace o pozici

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Smetanova 1484, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Marta Doubravová
739 244 872
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.