Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Lékařka domácího hospice

Co vás čeká

Staňte se průkopníkem terénní paliativní péče na Vsetínsku. Zveme vás k smysluplné a samostatné práci se skvělým hospicovým multidisciplinárním týmem v zádech.

Lékař/ka vede a poskytuje metodickou podporu celému týmu domácího hospice. Poskytuje paliativní péči, pravidelně vyšetřuje hospicové pacienty, vede paliativní léčbu (předepisuje léčivé přípravky, provádí lékařské intervence a výkony...). Poskytuje konzultace nemocným, umírajících a jejich blízkým. Vede související dokumentaci.

Podílí se i na osvětové činnosti směrem k laické i odborné veřejnosti: připravuje a realizuje vzdělávací programy v oboru paliativní péče. Prezentuje službu a podílí se na její propagaci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme pracovníka/pracovnici s odbornou způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání lékaře (dle zákona č. 95/2004 Sb.) a optimálně atestaci ze základního oboru paliativa, případně interna, chirurgie, onkologie, pediatrie, všeobecné lékařství apod.

Lékař/ka potřebuje mít organizační schopnosti, být týmový hráč, ale současně schopný se samostatně a rychle rozhodovat. Musí umět překonávat neúspěchy, hledat řešení, být kreativní a flexibilní. Nezbytností je řidičské oprávnění skupiny B.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou jsou praktické zkušenosti z paliativní péčí a znalost jednoho cizího jazyka.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme smysluplnou práci, ve které je velký prostor pro seberealizaci a další profesní i osobnostní rozvoj. Lékař/ka bude průkopníkem paliativní péče (nejen) na Valašsku, bude se podílet na prosazování tohoto typu péče v celé české společnosti. Tato pozice nabízí velký prostor pro samostatnost a rozhodování o dalším směřování služby.

Nabízíme smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Adresa
Smetanova 1484, Vsetín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Chirurg, Internista, Onkolog, Všeobecný lékař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Marta Doubravová
739 244 872
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.