Mezinárodní farmaceutická společnost zaměřená na ženské zdraví hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Marketing & Sales Support. Na této pozici reportujete Marketing Managerovi a jste zodpovědní hlavně za zpracování prodejních a marketingových dat a support prodejního týmu. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice, máte analytické schopnosti, baví vás práce s daty a jejich vyhodnocování, je to příležitost právě pro Vás.

Náplň práce:

  • Příprava a zpracování reportů pro sales & marketing oddělení
  • Tvorba základních analýz marketingových aktivit
  • Kontrola dat a prodejních reportů
  • Zabezpečení a koordinace meetingů, cestovní a organizační agenda
  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli a obchodními partnery
  • Vystavování a evidence objednávek, práce s interním systémem
  • Evidence zásob POS materiálů
  • Podpora týmu obchodních zástupců
  • Spolupráce a komunikace s agenturami – tisk materiálů, korektura materiálů, apod.
  • Administrativní podpora marketingu a ad hoc požadavky

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Pokročilý uživatel PC, zejména Excel – nadstandardní uživatelská znalost
  • Zkušenosti na obdobné pozici (zpracování dat, jejich analýza a vyhodnocování) výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Dobré analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • Příjemné vystupování, proaktivitu, zodpovědnost a preciznost

Nabízíme:

  • Zázemí zahraniční společnosti
  • Motivující platové ohodnocení a firemní benefity (notebook, telefon, 25 dní dovolené, sick days, Multisport, atd.)
  • Možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • Příjemné pracovní prostřední
  • Nástup ihned/ dohodou

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají zadaným požadavkům, zašlete nám prosím svůj životopis včetně aktuální fotografie.

Děkujeme.

Společnost
Zahraniční farmaceutická společnost
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Exeltis s.r.o., Martina Kalousová