Máte rádi výzvy? Máte rádi velké hry? Máte rádi velké cíle? Nezajímá vás jistota, protože si jí umíte sámi vytvořit?

Co bude výsledkem vaší práce?

  1. Propracovaná strategie jak splnit naše cíle
  2. Úspešná exekuce strategie s měřitelnými výsledky
  3. Bezproblémový chod marketingových aktivit (on-line & off-line)

Kdo jsme?
VIVnetworks.com je lídrem v CEE regionu v affiliate marketingu. Za svoji 10letou éru vybudoval největší affiliate síť partnerů (přes 9 460) a má smlouvy s více jak 600 středně velkými a velkými inzerenty. Máme klienty v 25 zemích světa, ale převážně v CEE regionu. Poskytujeme inzerentům přístup do nejmodernější technologie, která je celosvětovou jedničkou. Našim klientům prodáme ročně skrze naše partnery zboží a služby v hodnotě 2,9 MLD Kč. Doposud náš úspěch stál na přímém obchodě s minimální podporou marketingu.

Jaký máme cíl?

Dosáhnout obratu 300mil. Kč v 2021. Dále chceme affiliate marketing prosadit ve všech zemích CEE jako standardní on-line kanál, který je nedílnou součástí marketingového mixu každé eCommerce firmy. VIVnetworks.com je první a téměř jedinou volbou pro inzerentům affiliate program, díky svému know-how, transparentnosti a technické dokonalosti technologie, a síle partnerské sítě. Pro partnery jsme většinovým dodavatelem příjmů z jejich propagace v affiliate projektech. Partneři jsou spokojení díky rostoucím příležitostem, garanci výplat a skvělé podpoře. Jsme standardem affiliate marketingu a udržujeme balanci celého ekosystému, kde hrajeme roli arbitra mezi inzerentem a partnerem.

Koho hledáme?

Buď jsi markeťák se zkušeností do 5 let a chceš se stát uznávaným CMO na našich trzích. Pak máš obrovský drive a chceš se vše rychle naučit, aby jsi měl marketing v malíčku a my ti to umožníme. Jsi tedy ochoten do sebe hodně investovat, především času, aby si se stal tím uznávaným CMO a měl nás jako skvělou referenci.

Nebo jsi zkušený CMO, který už několikrát vytáhl díky svým zkušenostem firmu s 200mil. Kč obratem na několikanásobek. Prostě už víš jak podpořit obchod a máš to vyzkoušené. Pak oceníme tvoji znalosti a schopnosti a pomůžeš nám zrychlit na všech trzích, kde působíme.

Náplň práce

  • Vytvoření marketingové strategie pro CEE region
  • Realizace strategie v jednotlivých zemích (většinou díky interním zdrojům)
  • Vývoj a realizace komunikačních a reklamních kampaní
  • Rozvíjet, spravovat a analyzovat sociální sítě Facebook, Twitter, LinkedIn
  • Realizovat kampaně v Sklik, Adwords
  • Vyhodnocovat v Google Analytics
  • Copywriting blogu, tiskových zpráv, PR článků, katalogů
  • Návrhy propagačních materiálů
  • Pomoc při realizaci workshopů a konferencí affiliateworkshop.cz, affiliatekonference.cz/sk, affiliateprojektroku.cz
  • Budování dobrého jména společnosti

Požadujeme

  • Kreativní, ale systematické myšlení
  • Dotahování dohodnutých aktivit - osobní disciplínu a houževnatost
  • Vysoké pracovní nasazení a zapálení do marketingu
  • Přehled o SEO, PPC, Copy, Google Analytics, social media výhodou
  • Znalost nejnovějších trendů v oblasti výkonnostního marketingu
  • Efektivní vyjednávací a mezilidské dovednosti
  • Zkušenost s pořádáním eventů
  • Angličtina na úrovni B2 (písemnou i psanou formou)
  • Dobrá znalost Word, Excel
  • Proaktivní a pozitivní přístup

Proč se přidat do vítězného týmu?

  • Práce v mezinárodní společnosti přímo pod majitelem
  • Možnost realizovat vlastní nápady s dopadem na celý region CEE
  • Práce v historickém centru Prahy
  • Běžné firemní benefity

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Myslíme na naše zaměstnance a řešíme jejich problémy. Pokud chcete být včas u své rodiny a stihnout koupání dcerky nebo odvézt syna na trénink a vidět jak se mu daří, pak jsme ta správná firma. Cestujete z daleka a trávíte hodně času na cestě do práce? Pak můžete za stejných podmínek pracovat i ve vlaku / autobusu a odjíždět z práce dříve. Nechcete mít špatný pocit, když píšete šéfovi, že dítě onemocnělo a potřebujete dopoledne s ním zůstat doma? Jsme normální šéfové, důvěřujeme našim zaměstnancům. Jen po nich chceme dobře odvedenou práci a za to odpovídající odměnu. Hrajeme fér, včas platíme své závazky a na čem se domluvíme vždy platí. Jsme profitabilní firma, ne start-up. Hledáme zkušené a profesně seniorní kolegy do týmu.

Pokud chcete pracovat v naší firmě, rádi se s vámi potkáme u nás na Jungmannově náměstí 18, Praha 1.

Společnost
VIVnetworks.com s.r.o.
Adresa
Jungmannovo náměstí 753/18, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Children-friendly office
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

VIVnetworks.com s.r.o., Anna Doová