Obchodujeme na největších derivátových burzách v USA a Evropě, kde patříme již přes 15 let ke světové špičce mezi algoritmickými obchodníky. Spravujeme široké portfolio investic do realit, zemědělské půdy, strojírenství a klíčových odvětví 21. století – informačních technologií, biotechnologií, zdravých potravin, obnovitelných zdrojů energie anebo oblasti Life Sciences.

Nadace RSJ se zaměřuje na oblast vzdělávání a zdravý bio-psycho-sociální vývoj dětí a dlouhodobou podporu vybraných neziskových organizací a projektů.

Více se dozvíte na www.rsj.com

Hlavní účetní pro finanční skupinu

Aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á bude mít na starosti vedení menšího účetního týmu zpracovávajícího účetnictví pro společnosti v rámci skupiny RSJ.

Jaká bude náplň práce?

- Zastřešení kompletního vedení účetnictví

- Zpracování účetních závěrek (individuální, konsolidované) a výročních zpráv

- Vedení daňových agend (majetkových, daň z příjmu, DPH)

- Příprava účetních a statistických výkazů

- Aplikace aktuálních účetních a daňových předpisů

- Zodpovědnost za správné zaúčtování různých typů položek (bankovní výpisy, interní doklady, faktury apod.)

- Účtování cenných papírů, finančních derivátů, IFRS

- Komunikace s kontrolními, daňovými úřady a ostatními institucemi

- Příprava podkladů pro statutární i vnitřní audity

- Plnění související reportovací a informační povinnosti v rámci reportů vůči ČNB

Co od Vás očekáváme?

Náš ideální kandidát by měl mít praxi v oboru na pozici samostatné/ho účetní nebo na obdobné pozici minimálně 5 let a měl by se dobře vyznat v aktuální legislativě a daňové problematice. Stejně tak se neobejde bez středoškolského nebo vysokoškolského vzdělání ekonomického směru a měl by zvládat angličtinu na komunikativní úrovni. A protože jsme obchodníkem s cennými papíry, znalost prostředí regulovaných subjektů je velkou výhodou. Usnadněním hlavně ze začátku pro Vás bude zkušenost se systémem Helios Orange, se kterým pracujeme. Pokud Vám nechybí logické myšlení, jste pečlivá a zodpovědná osobnost, umíte vést tým a dobře koordinovat činnosti v účetním oddělení, hledáme právě Vás.

A co za to nabízíme?

Především u nás najdete spoustu milých kolegů, přátelskou atmosféru a klidné pracovní prostředí v centru Plzně v moderních prostorách budovy AVALON. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a bohatý benefitní systém, který si můžete nastavit dle svého a vybrat si, zda chcete využít multisport kartu, příspěvek na dovolenou, vzdělávání, jazykové kurzy či penzijní připojištění. Anebo vše najednou. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené po prvním roce s možností navýšení až na 6 týdnů, příspěvek na mobilní telefon, firemní tarif a stravenky.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám životopis. Těšíme se na Vás!


Informace o pozici

Společnost
RSJ Custody s.r.o.
Adresa
Poděbradova 2842/1, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel