Společnost mcePharma s.r.o. (www.mcepharma.com), se sídlem v Bílovci v MSK, je dynamicky rostoucí společnost působící v oblasti vývoje a výroby doplňků stravy a doplňkového krmiva a právě rozšiřuje svůj tým o další kolegy!

Náplň práce:

· podpora koordinace obchodních zakázek a jednání s dodavateli a odběrateli

· administrativní činnosti spojené se vztahem k obchodním partnerům

· emailová a telefonická komunikace s dodavateli a odběrateli

· organizace dodávek zákazníkům, vystavování objednávek, faktur, dodacích listů

· vedení skladového hospodářství

· spolupráce s vývojovým a výrobním oddělením

Požadujeme:

· zkušenost se skladovým hospodářstvím

· komunikativní znalost AJ

· znalost MS-Office

· ŘP sk. B

Nabízíme:

· skvělou příležitost

· motivující mzdové ohodnocení – to, co do firmy přinesete, se vám vrátí

· moderní a hi-tech vybavení na pracovišti

· práci v mladém kolektivu

· možnost cestovat po celém světě

· klasickou korporátní strukturu u nás nehledejte, zakládáme si na osobním přístupu

· notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí

· firemní stravování, stravenky po zkušební době

· firemní dopravu minibusem z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět

Společnost
IMCoPharma a.s.
Adresa
Budovatelská 1178/35, Bílovec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Obchodní asistent, Pracovník back office, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.