Hledáme do týmu parťáka/parťačku na pozici

Asistent/ka prodeje oblečení a doplňků Harley-Davidson

Co Vás čeká:

  • práce s e-shopem a web. stránkami
  • aranžování zboží
  • vyřizování e-mailové komunikace
  • objednávání zboží
  • pracovní doba PO-PÁ od 9:00 - 18:00

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • logické uvažování, příjemné a profesionální vystupování
  • aktivní a pozitivní přístup k obchodování a komunikaci se zákazníky
  • samostatnost, komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost
  • skvělé organizační schopnosti

Nabízíme:

  • platové ohodnocení odpovídající pozici a zkušenostem
  • příjemné a zdravé pracovní prostředí v moderním značkovém showroomu
  • přátelský kolektiv
  • firemní benefity

Těšíme se na Vaše CV a případné osobní setkání během pohovoru, kde Vám rádi sdělíme více informací.

Termín nástupu dle dohody, ale možný ihned!

Společnost
Harley-Davidson Hradec Králové
Adresa
Jana Černého 31/16, Hradec Králové – Věkoše
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní asistent, Pokladní, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TROJA MOTO, s.r.o., Daniela Schneiderová
777 251 482