Zkušený tým Centra Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy. Hledáme společně způsoby zvládnutí běžných činností na vozíku, zkoušíme nové aktivity a řešíme sociální situaci klientů, aby se s naší podporou vrátili do každodenního života. Pracujeme především s důvěrou v sílu, schopnost a odpovědnost našich klientů a kolegů. Staňte se součástí týmu, který ví, jak na to.

Hledáme spolehlivou posilu pro práci v kuchyni a kavárně Centra Paraple, o.p.s. v Praze 10 - Malešicích.

Nabízíme

· Práci na zkrácený úvazek s pracovní dobou 6,30 – 13,30 (hrubá mzda 17 000)

· Systém motivačního finančního oceňování

· 5 týdnů dovolené, sick days, dotované stravování, benefity formou Cafeteria, Multisportkartu

· Přátelskou atmosféru paraplecího týmu, který táhne za jeden provaz

· Možnost účastnit se různých kulturně-společenských akcí

· Dlouhodobou spolupráci

· Nástup ihned

Požadujeme

· Vyučení v oboru výhodou, nikoliv podmínkou

· Vstřícnost, spolehlivost, aktivní přístup, ochotu učit se

· Zodpovědný přístup k vykonávané práci, schopnost týmové spolupráce

· Zdravotní průkaz

Náplň práce

· Příprava studených snídaní a večeří v rozsahu cca 20-25 porcí - pomocné práce v kuchyni

· Výroba sortimentu studené kuchyně, pečení domácích dezertů k prodeji v kavárně - drobná pomoc při výrobě snídaní, studené kuchyně a večeří

· Výpomoc při výdeji obědů

· Dodržování hygienických zásad a systému HACCP

· Výpomoc při plánovaných akcích pořádaných Centrem Paraple - dětská představení, konference, den otevřených dveří

Společnost
Centrum Paraple, o.p.s.
Adresa
Ovčárská 471/1b, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 21 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.