Společnost Decathlon hledá vhodného kandidáta do rozrůstajícího se marketingového oddělení na pozici Graphic Designer. Jsi kreativní, pečlivý a chceš se podílet na vytváření image Decathlonu Česká republika? Staň se součástí našeho týmu a dělej práci, která tě baví!

Grafik

GRAPHIC DESIGNER

Do společnosti Decathlon hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Graphic Designer.

Jsi kreativní, pečlivý a máš duši sportovce? Tak to hledáme právě tebe. Staň se součástí našeho týmu a dělej práci, která tě baví!

POŽADUJEME

- min. SŠ vzdělání grafického či podobného zaměření

- min. 1 rok praxe na podobné pozici

- výborná znalost v grafických programech: Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign)

- znalost tvorby web bannerů, newsletterů

- znalost předtiskové přípravy a typografických zásad

- výborné organizační schopnosti, kreativní přístup, samostatnost, ochota učit se novým věcem

- nadšení pro sport, týmového ducha

- komunikativní znalost AJ

- výbornou znalost ČJ

NABÍZÍME

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti

- plný úvazek

- měsíční bonusy

- zvýhodněný nákup sportovního vybavení

- příspěvek na sport

- nákup firemních akcií

- odpovídající platové ohodnocení

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Příprava materiálů pro reklamní kampaně se širokým záběrem od printové grafiky po online i TV reklamu.

KONTAKT

Pokud Tě tato pozice zaujala, pošli nám svůj životopis a portfolio grafických prací. Formou krátkého textu v angličtině popiš, co se ti líbí a naopak nelíbí na reklamě Decathlonu Česká republika.

Společnost
DECATHLON
Adresa
Türkova 1272/7, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Designer, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.