Techmania Science Center hledá kolegy do svého pracovního týmu!

Grafik

Co vás čeká

Do marketingového oddělení hledáme kolegu/kolegyni na pozici grafik

Grafické práce - návrhy a zpracování

Grafické řešení kampaní

Příprava tiskových materiálů společnosti

Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

- práce s MS Office na uživatelské úrovni

- znalost práce Adobe Creative (Photoshop, Illustrator, InDesign)

- výhodou znalost After Effect, Flash

- zkušenosti s přípravou tiskových dat

- samostatnost, odpovědnost, kreativní myšlení

- praxe výhodou

- základní znalost AJ

Nabízíme

- práce na hlavní pracovní poměr, po dohodě možno i zkrácený úvazek

- nástup možný ihned / dle dohody

- pružná pracovní doba

- zaměstnanecké benefity

- předpokládané mzdové ohodnocení od 26 000,- hrubého

- odpovědi včetně přiloženého životopisu a portfolia prací zasílejte na uvedené kontaktní údaje

Společnost
Techmania Science Center o.p.s.
Adresa
U Planetária 2969/1, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Techmania Science Center o.p.s., Veronika Šlajsová