Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Test Specialista

Co vás čeká

Testování produktů v oblasti automatizace a vývoje řídicích systémů - PLC, HMI, I/O moduly

Návrh testovacích postupů dle specifikace produktu

Spouštění testů, analýza a reportování výsledků

Konfigurace a programování PLC, návrh a implementace automatizovaných testů

Úzká spolupráce s vývojáři během opravování chyb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vysokoškolské vzdělání technického směru nebo minimální praxi v oboru

Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ

Znalost programování PLC

Anglický jazyk na komunikativní úrovni, schopnost domluvit se o pracovních záležitostech

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost SIMATIC S7 v prostředí Step7 nebo TIA portal

Znalost některého OOP jazyka (např. C#, Python, Java, C++...)

Orientace v průmyslových komunikačních protokolech PROFINET/PROFIBUS

Znalost použití měřících přístrojů (multimetr, osciloskop)

Co vám můžeme nabídnout

Až 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)

Flexibilní pracovní dobu

Možnost HOME-OFFICE

Bonusový příspěvek za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč

Individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který můžete

využít na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní nebo životní pojištění

Relokační příspěvek na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce

Příspěvek na stravování formou e-stravenek

Příspěvek na Multi-sport kartu

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.