Bechtle direct s.r.o. je dceřiná firma Bechtle AG (www.bechtle.com), jednoho z největších evropských resellerů výpočetní techniky. Bechtle AG je velká mezinárodní firma s více jak 10 000 zaměstnanci, obratem 4,3 miliardy Euro (2018) a ročním růstem okolo 15%. Firma je kótovaná na německé burze v rámci indexu TecDAX 100 (100 nejdůležitějších technologických firem v Německu). V roce 2014 byla Bechtle AG vyhlášena globálním partnerem číslo 1 firmy Hewlett-Packard, je jednou ze tří firem, které se mohou pyšnit nejvyšší partnerskou úrovní (Titanium/Black) firmy Dell v regionu EMEA a je také Platinum Plus partnerem firmy Lenovo.

Bechtle direct s.r.o. byla založena v roce 2011 a stala se jednou z důležitých firem nabízejících výrobky předních světových výrobců výpočetní techniky koncovým zákazníkům v B2B a B2G segmentu na českém a slovenském trhu. Bechtle na lokálním trhu nabízí nejen dodávky výpočetní techniky, ale umí nabídnout i zpracování komplexnějších projektů. Díky procesům a nástrojům nastaveným mateřskou společností umí Bechtle v ČR a na Slovensku nabídnout kvalitu, která byla šita na míru významným evropským a světovým zákazníkům a to jak firemním, tak zákazníkům z veřejné sféry.

Bechtle je součástí Globální IT Aliance (GITA, http://www.gita.com/), která nabízí korporátním zákazníkům stejnou kvalitu služby a stejné nákupní procesy ve všech významných světových regionech.

Více informací o nás - LinkedIn (Bechtle direct s.r.o.), Youtube (Bechtle AG).

Hledáme ÚČETNÍ(HO)

Hledáme ÚČETNÍ(HO) !

Pro menší českou pobočku velké mezinárodní IT firmy sháníme účetní(ho) a administrativní(ho) pracovníka/pracovnici jako zástup po dobu rodičovské dovolené (minimálně na 2 roky).

Co potřebujete umět?

Sháníme samostatného člověka s chutí pracovat. Člověka spolehlivého, který bude umět lidsky fungovat v rámci malého lokálního týmu a zároveň zvládne komunikaci s účetním oddělením mateřské firmy. Angličtina na komunikační úrovni je nutná!

Znalost DPH, KH, SH a komplexního účetnictví nutná.

Praxe na obdobné pozici - min. 2 roky

Zkušenost s SAP, Navision (výhodou, ne podmínkou)

Co bude náplní Vaší práce?

Vedení kompletního účetnictví s.r.o. - účtování přijatých faktur (tuzemské a zahraniční faktury), DPH, KH, SH, účtování banky a realizace platebních příkazů, cestovní příkazy, měsíční a roční závěrky, reporting mateřské společnosti. Spolupráce s daňovým poradcem (který zpracovává i mzdy). Instrastat a další administrativní práce.

Co vám můžeme nabídnout ?

Dobré finanční ohodnocení, možnost získat praxi v mezinárodním prostředí. 25 dní dovolené, sick days. Práci v mladé, dynamické firmě.

Zástup za RD (min. na 2 roky).


Informace o pozici

Společnost
Bechtle direct s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1595/14, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: vozíčkáři.


Bechtle direct s.r.o., Kamila Lukášová