Firma Acara, působí na českém a slovenském trhu již 20 let. Je přední výrobce a prodejce stavebních a podlahových lišt. Posledních 5 let se specializuje i na prodej vinylových, plovoucích a dřevěných podlah, keramických obkladů a dlažeb. Novinkou je vlastní výroba produktů v Litomyšli.

Sekretářka? Ano hledáme, kávu si uvařit umíme :-)

Dobrý den,

hledám k sobě ženu či muže, kterému mohu svěřit svou část práce. Jsem majitelem firmy, kterou jsem založil před 20 lety a nyní rozjíždíme výrobu, máme nové kolegy externisty, máme problémy i radosti.

Denně vás budu potřebovat na cesty na porady, na záznam mých myšlenek a úkolů, které budete obratem distribuovat a kontrolovat jejich splnění napříč firmou.

Potřebuji aktivního řidiče, který za mne udělá spoustu práce, když budu dělat jinou.

Rád bych se uměl spolehnout na člověka, který mi velice efektivně zorganizuje zahraniční cestu se vším všudy i s tím, že domluví, či přesune schůzky a budu mít kde složit hlavu.

Vedle mě se bude líbit člověku, který zkousne to, že pomalu píšu a řekne mi, hele šéfe nadiktujte mi to, přepíšu to a pošlu všem jak je potřeba a dám vám vědět, když to budou mít lidé hotové.

Když budete mít zdravý rozum, budete rychlí a pořádku milovní, budete umět i technicky vymyslet třeba v excelu, jak třeba zorganizovat firemní úkolovník napříč všemi divizemi a zapamatovat si kde jste si ho uložili. U toho nezapomenete poslat Obchodní zástupce na technickou se služebním vozidlem nebo uhradit roční pojistku na náš majetek, tak vám vaši práci oplatím přístupem fajn šéfa, který umí poděkovat, pobavit se o čemkoliv a nasměrovat vás, když si nebudete ze začátku úplně vědět rady.

Pokud byste chtěli vyrůst v člověka, který je spjatý s firmou jako sám její majitel, umíte udržet informace v hlavě a zvládnete od mých kolegů vyžadovat úplně hotovou práci, nebo návrhy řešení, tak neváhejte.

Těším se s vámi na setkání. První kontakt budete mít s mou externí Personalistkou Ivanou, tak držím palce.

Jaroslav Stibor


Informace o pozici

Společnost
ACARA PRAHA,s.r.o.
Adresa
U trati 3240/44, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.