Nabízíme unikátní možnost vést vývojový tým, vyvíjející aplikace v oblasti PKI i elektronických dokladů, které využívají miliony lidí. Budujeme systémy a aplikace pro bezpečnou práci s digitální identitou a elektronickým podpisem. Naše moduly najdeš v elektronické občance nebo pasu, ale i v komerčních systémech, které chrání přístup do systémů kritické infrastruktury nebo k bankovním aplikacím. Pracujeme s technologiemi na Windows, Linux a MacOS, používáme C#, .NET. A hledáme toho správného člověka, který dokáže zkoordinovat tým několika zkušených vývojářů, projektových manažerů a IT architektů.

Vedoucí týmu SW vývoje

Vaše náplň práce:

  • vedení menšího vývojového týmu programátorů a PM
  • zajištění znalostního rozvoje týmu, vzdělávání
  • příprava zadání pro programátory
  • plánování práce, vedení porad
  • přidělování kapacit do jednotlivých projektů, vedení plánu kapacit
  • distribuce úkolů, kontrola plnění úkolů a termínů
  • definice standardů a pracovních postupů pro vývojáře
  • zajištění vedení projektové/vývojové dokumentace
  • spolupráce se servisním (delivery) a obchodním oddělením

Co od Vás požadujeme:

  • zkušenosti z obdobné pozice (řízení vývojového týmu)
  • schopnost organizovat práci menšímu týmu
  • znalost metodik vývoje a projektového řízení (agile, waterfall)
  • osobnostní vyzrálost
  • angličtina - min. pasivní znalost
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme Vám:

  • příležitost podílet se na utváření moderních IT secutirty systémů
  • účast na prestižních světových konferencích a další formy podpory profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • řadu dalších benefitů, se kterými se můžete blíže seznámit na našich kariérních stránkách www.bitsnami.cz

Společnost
MONET+,a.s.
Adresa
Za Dvorem 505, Zlín – Štípa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, IT ředitel/manažer, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MONET+,a.s., Petr Netočný