Ředitel Geofyzikálního ústavu Akademie věd ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Samostatný/á účetní.

Požadované znalosti, dovednosti a zkušenosti:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxe na podobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost účetnictví dle vyhlášky č. 504/2002 Sb.
  • dobrá znalost daňových předpisů, zejména DPH, DPPO
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, analytické myšlení
  • základní znalost práce s počítačem (MS Excel, MS Word, účetní programy)
  • schopnost naučit se nové věci
  • alespoň pasivní znalost angličtiny

Pracovní náplň:

  • vedení podvojného účetnictví dle předpisů pro vědecko výzkumné instituce
  • zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO, silniční daň)
  • příprava podkladů pro plnění informační povinnosti vůči Akademii věd ČR, státní správě a vedení ústavu
  • zpracování statistických výkazů
  • spolupráce s řešiteli projektů financovaných z dotací
  • provádění roční účetní závěrky
  • spolupráce s auditory
  • zpracování příslušných příloh k výroční zprávě

Co nabízíme:

  • náročnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou
  • odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • širokou možnost odborného růstu a vzdělávání
  • zázemí stabilní a perspektivní instituce.

Geofyzikální ústav Akademie věd ČR je veřejná výzkumná instituce se sídlem v Praze 4 – Spořilově v příjemném areálu parkového charakteru v docházkové vzdálenosti (10 minut) od metra C – Roztyly. Ústav má 90 stálých zaměstnanců. Bližší informace o ústavu najdete na www.ig.cas.cz.

Nástup možný ihned.

Společnost
Geofyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Adresa
Boční II 1401/1a, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Geofyzikální ústav AV ČR, v.v.i.
Boční II 1401/1a, 14100 Praha – Záběhlice, Česká republika
267 103 353
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.