Dětské krizové centrum, z. ú., hledá nového kolegu/kolegyni na pozici účetní.

Jedná se o práci v rozsahu 1 – 2 dny v týdnu.

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe výhodou
  • dobrá znalost práce s MS Office
  • zodpovědnost a pečlivost
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

Náplň práce - zejména:

  • zpracování účetních dokladů a podkladů pro naši externí účetní firmu
  • příprava podkladů k žádostem a závěrečným zprávám ke grantům a dotacím
  • příprava podkladů pro měsíční zaúčtování na střediska.

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu
  • možnost částečné práce z domova (po zácviku)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • pracoviště na Praze 4.

Životopisy je možné zasílat též poštou na kontaktní adresu Dětského krizového centra, V Zápolí 1250, 141 00 Praha 4, www.ditekrize.cz. Kontaktní osobou je Lenka Grusová (v případě jakýchkoliv dotazů, neváhejte naše zařízení kontaktovat, tel.: 241 480 511).

Zasláním životopisu uděluje odesilatel DKC souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v životopise ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dle GDPR), ve znění pozdějších předpisů.

Společnost
DĚTSKÉ KRIZOVÉ CENTRUM, z.ú.
Adresa
V zápolí 1250/21, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.