Firma APTUM a.s.BRNO hledá obchodního zástupce pro region Praha/ střední Čechy v oblasti zdravotnických materiálů

Náplň práce :

-péče o současné klienty, aktivní vyhledávání a získávání novych zákazníků, vytváření partnerské sítě

-prezentace portfólia produktů a služeb, příprava cenových kalkulací

-vedení obchodních schůzek, vyjednávání obchodních podmínek a udržování obchodních standardů

-vytváření, vyhodnocování a optimalizace obchodní strategie s cílem maximalizovat objem prodeje a výnosů, příprava a aktualizace plánů prodeje

-obchodní zastřešování nových produktů a služeb

-monitorování trhu a dalších potřeb klientů, marketingové aktivity, reporty, vypracování analýzy trhnu a prodeje

-účast na seminářích a prezentacích stávajících nových produktů

Požadujeme :

- SŠ/VŠ (ideální z oboru zdravotnictví)

- velmi dobré komunikativní schopnosti a osobní vystupování

- aktivní osobní, telefonická a elektronická komunikace s klienty za účelem upevnění a rozvoje obchodních vztahů

- časová flexibilita

- řidičský průkaz alespoň tři roky

- angličtina na uživatelské úrovni

- praxe v oboru minim. 3 roky (nejlépe z oblasti zdravot. materiálů)

Nabízíme :

- auto i pro osobní účely, mobil, stravenky, doškolování, dobré finanční ohodnocení, velmi dobré pracovní zázemí

Společnost
BUILDSYS, a.s.
Adresa
Cejl 37/62, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.