Letiště Brno-Tuřany 904/1
627 00 Brno
www.brno-airport.cz
info@brno-airport.cz

Samostatná účetní

Náplň práce:

- Vedení komplexní účetní agendy

- Zpracování podkladů pro DPH a přiznání k DPH; kontrolního a souhrnného hlášení

- Spolupráce na účetních závěrkách, auditu

- Zpracování statistických výkazů

- Podílení se na vytváření metodiky účetnictví

- Práce s internetových bankovnictvím

- Komunikace s úřady

Požadujeme:

- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru

- Praktickou znalost podvojného účetnictví (praxe minimálně 5 let)

- Znalost účetních předpisů a související daňové legislativy

- Velmi dobrá znalost MS Excel

- Samostatnost, spolehlivost a pečlivost

- Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na stravování a produkty penzijního nebo životního pojištění

- Využití firemního rekreačního zařízení za zvýhodněné ceny

- Práce na HPP (37,5 hod. týdně)

- Zázemí stabilní společnosti

- Možnosti dalšího vzdělávání (jazyky, školení k prohloubení znalostí v oblasti účetní problematiky)

- Nástup možný ihned

Společnost
LETIŠTĚ BRNO a.s.
Adresa
Letiště Brno-Tuřany 904/1, Brno – Tuřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel