Výrobní společnost CHRIST CAR WASH s. r. o. se sídlem v Plzni se již více než 20 let zabývá výrobou příslušenství a myček pro automobily. Moderní plzeňský závod se svými více než 400 zaměstnanci zaujímá v koncernu CHRIST
významné místo v rámci celé Evropy.

Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

IT programátor, vývojář C# - vhodné i pro absolventy

Váš profil:

* min. SŠ vzdělání s maturitou,
* zkušenosti s vývojem webových aplikací nebo SW v prostředí .NET a s objektovým programováním,
* znalost .NET Framework a jazyka C# (výhodou znalost WPF),
* základy SQL (výhodou zkušenost s MS SQL),
* zkušenosti s vývojovým prostředím Visual Studio,
* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni,
* řidičský průkaz sk. B výhodou.

Náplň práce:

* koncepce a vývoj SW aplikací,
* spolupráce na vývoji vnitropodnikového informačního systému,
* vytváření uživatelského prostředí, designu a jejich implementace,
* kontrola, testování a dokumentace vytvořených aplikací.
* podpora stávajících aplikací a informačního systému
* spolupráce s kolegy z mateřské společnosti.

Finanční ohodnocení se dozvíte na osobním pohovoru.

Dovolujeme si Vás upozornit, že poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat udělujete společnosti CHRIST CAR WASH s.r.o. svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů a dalších údajů a informací týkajících se Vaší osoby pro účely posouzení a vyhodnocení Vaší žádosti o získání zaměstnání ve společnosti CHRIST CAR WASH s.r.o., a to do odvolání tohoto souhlasu písemnou formou. Současně prohlašujete, že jsou Vám známa práva, která Vám dle příslušných ustanovení zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů náleží a že poskytnutí Vašich osobních údajů je dobrovolné.

Společnost
CHRIST CAR WASH s.r.o.
Adresa
Koterovská 534/175, Plzeň – Koterov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CHRIST CAR WASH s.r.o., Michaela Plačková
+420 377 432 279
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.