Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat. Jak to u nás vypadá a proč nemáme v pondělí depresi, se dozvíte na naší stránce www.memos.cz/kariera.

Tester, kterého zajímají nové technologie i vývoj softwaru

Vítejte v inzerátu, který funguje jako jednoduchý test. Otestujte nejprve sami sebe a zjistíte, jestli jsme pro Vás tím správným odrazovým můstkem do světa IT.

Jaký máte vztah k softwaru a informačním technologiím?
a) Jsou mi blízké a rád bych se v nich rozvíjel. Baví mě zkoušet novinky a vymýšlet zlepšováky.
b) Nesnáším to. Všechny internety bych zakázal a mobil mi nastavují děti.

Jaké máte zkušenosti?
a) Solidní. Mimo Wordu používám hlavně Instagram a Counter-Strike.
b) Taky jsem začínal u her, ale postupně mě začalo zajímat i programování.
c) Už testuji (nebo i zkouším vyvíjet) a chtěl bych se v tom posunout dál.

Asi jste pochopili, že v první otázce hledáme jedině áčko. Pro úspěšného testera je zájem o technologie je prostě základ. A když se k němu přidají nové nápady a smysl pro kvalitu, máte před sebou skvělou budoucnost.
Druhá otázka je složitější, protože každý z nás začínal jinak. Někdo se učil programovat na střední, někdo se k softwaru dostal přes modifikace her, nebo někomu pomáhal s vývojem… Důležité je, jestli jste s vývojem softwaru někdy přišli do styku a nebojíte se dál učit. U nás se můžete rozjet jako profesionální tester a v budoucnu klidně i jako programátor.
Pokud máte jakékoliv zkušenosti nad rámec Warcraftu a hledáte práci, kde Vaše nápady někdo opravdu ocení, pošlete nám na sebe kontakt.

Na co se můžete těšit
Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Za projekty, na kterých pracujete, nezískáváte žádné jméno na nástěnce, ale velmi zajímavé peněžní bonusy.
Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.
Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. Lednici máme plnou Club Maté, na recepci se vždycky najde svačinka a park je hned za rohem.
Pokud chcete být součástí příjemného týmu a rozvíjet se v IT, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.


Informace o pozici

Společnost
MEMOS Software s.r.o.
Adresa
Na Královce 31/4, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


MEMOS Software s.r.o., Anna Bykadorova