Uvidíš-li někde obrázek budovy, která se má v budoucnu postavit, je zde velká šance, že tento obrázek byl vytvořen pomocí Corona Renderer (https://corona-renderer.com/). To, co na začátku bylo pouze bakalářskou prací jednoho z našich kolegů, vyústilo v založení české firmy Chaos Czech (dříve Render Legion). V našem týmu máme zhruba 20 vývojářů a vše funguje na stejných principech jako na začátku – bez tradičního korporátního balastu. Budeme proto rádi, když se k nám připojíš a pomůžeš nám uskutečnit naše další velké plány.

QA specialista/specialistka

Jaká bude Tvá náplň práce?

  • Manuální testování produktů Chaos Czech a hlášení nalezených chyb.
  • Příprava, údržba a spouštění automatických testovacích scénářů.
  • Posuzovat nahlášené chyby od uživatelů.
  • Být mezičlánkem mezi support týmem, vývojáři a uživateli.

Co od Tebe očekáváme?

  • Zkušenost s testováním softwaru.
  • Proaktivní přístup a schopnost rychle se učit.
  • Schopnost být týmovým hráčem, který umí přijmout a také podávat konstruktivní kritiku.
  • Samostatnost.
  • Dobré komunikační dovednosti a znalost anglického jazyka.
  • Smysl pro detail.

S čím pracujeme?

  • Python script a Sikulix.
  • Maxscript.
  • 3ds Max a Cinema 4D.

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Práci na softwaru, který uživatelé milují a který má globální přesah (AAA filmy, TV reklamy, architektura, ...).
  • Žádné nesmyslné požadavky na softwarovou architekturu a zvenčí nařízené termíny.
  • Malý tým, ve kterém je dostatek prostoru pro vlastní kreativitu.
  • Rychlou zpětnou vazbu od naší komunity nadšených uživatelů.
  • Získávání zkušeností od našich kvalifikovaných vývojářů a výzkumníků (ex-WETA, Pixar, Disney, Sony, ...).
  • Profesní růst ve společnosti, firemní semináře či konference.
  • Úzkou spolupráci s Chaos Group/V-Ray.
  • Nadstandardní odměnu v případě mimořádných dovedností.
  • Sick days, dny dovolené navíc, home office, firemní obědy, relaxační místnost a malou posilovnu přímo v kanceláři, teambuildingy (laser game, motokáry, ...).

Myslíš, že by spolupráce mezi Tebou a námi mohla fungovat? Pak budeme rádi, pokud nám zašleš svůj životopis a krátký průvodní dopis (oboje preferovaně v angličtině).

Společnost
Chaos Czech a.s.
Adresa
Karlovo náměstí 288/17, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Quality Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Chaos Czech a.s., Kristýna Bártová