Jsme jedním z nejvýznamnějších světových výrobců průmyslové měřicí techniky s centrálou ve Švýcarsku. Našimi zákazníky jsou významné domácí i zahraniční společnosti v oblasti chemie, potravinářství, vodárenství a energetiky.

Vzhledem k výraznému rozvoji české pobočky a ve spojení s novými aktivitami hledáme do našeho týmu nového spolupracovníka/-ci na pozici

Accountant / Účetní

Vaším úkolem bude kompletní zpracování všech účetních případů.

Náplň práce:

  • účtování tuzemských a zahraničních došlých faktur dle českého účetnictví a zajištění jejich úhrady
  • správa finančních účtů a prostředků společnosti, hotovostní pokladna, firemní karty
  • příprava podkladů pro zpracování mezd (knihy jízd, cestovní příkazy, stravenky)
  • zpracování účetnictví a podkladů pro měsíční a roční závěrky dle českých předpisů
  • možnost zavádění nových procesů v oblasti FI
  • spolupráce s auditory
  • na pozici zaškolíme

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost SAP (FI modul) výhodou, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti v oblasti účtování běžných účetních operací
  • znalost podvojného účetnictví
  • praxe min. 2 roky
  • komunikační schopnosti
  • schopnost učit se novým věcem
  • schopnost týmové spolupráce, pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení odpovídající významu pozice
  • práci na částečný nebo plný úvazek
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy
  • zajímavou práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí
  • různorodou pracovní náplň
  • místo výkonu práce – Praha, metro C – Budějovická
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned

Více informací naleznete na: www.cz.endress.com

Společnost
Endress + Hauser Czech s.r.o.
Adresa
Olbrachtova 2006/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel