Ofsetová tiskárna s dlouholetou tradicí hledá nové zaměstnance

pracovník Desktop publishing

Náplň práce:

  • elektronická archová montáž v SW PREPS a Adobe InDesign
  • obsluha osvitové jednotky na tiskové desky
  • kontrola kvality tiskových desek

Požadujeme:

  • zkušenosti s SW PREPS
  • zkušenosti se SW Adobe InDesing
  • znalost technologie ofsetového tisku výhodou
  • spolehlivost a samostatnost
  • pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • min. středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
  • jednosměnný provoz
  • služební auto i pro soukromé účely
  • v případě potřeby možnost služebního bytu
  • dotované závodní stravování
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • roční/kvartální odměny

Termín nástupu:

  • nástup možný ihned

Společnost
U N I P R E S S spol. s r.o.
Adresa
Svobodova 1431, Turnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

U N I P R E S S spol. s r.o., Zuzana Králová