V DAS Czech Republic vyrábíme automobilové sedačky pro přední světové výrobce aut. V Hranicích působíme už od roku 2011. Momentálně do svých řad hledáme manažera kvality.

Náplň práce a hlavní odpovědnost:

  • zodpovědnost za řízení oddělení kvality
  • řízení metrologie
  • spolupráce při tvorbě plánování
  • kontrola a tvorba procesů v oblasti kvality
  • vedení interních/externích auditů systémů, procesů a výrobků
  • správa příslušné dokumentace
  • řešení reklamací a odchylek ve výrobě
  • zavádění nápravných opatření, plánování kvality atd.
  • zajišťování a poskytování podpory v oblasti statistických metod, reporting

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost nástrojů kvality
  • zkušenost s řízením týmu
  • znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • platové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
  • možnost kariérního růstu
  • práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
  • stravenky za každý opracovaný den
  • až 25 dní dovolené ročně
  • docházkový bonus
  • vánoční a letní bonus
  • možnost využití anglického jazyka na denní bázi
  • příjemný kolektiv, občerstvení na pracovišti

Společnost
DAS Czech Republic s.r.o.
Adresa
Olomoucká 306, Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Auditor, Project Manager, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DAS Czech Republic s.r.o., www.i-das.com, Monika Volek
Olomoucká 306, 753 01 Hranice – Hranice I-Město, Česká republika
+420 725 607 815