Náplň práce:

- zejména výkon odborné sociální práce v Občanské poradně Racek v Kutné Hoře, po zaučení v poradně i práce v terénní a v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska a blízkém okolí

- poskytování poradenství v oblastech sociálních systémů, vzdělání, speciálně v dluhové problematice

- pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí

- pomoc při aktivizaci uživatelů služeb, při obnovení nebo upevnění jejich kontaktu s přirozeným sociálním prostředím

- zprostředkování navazujících služeb

Požadavky:

- VOŠ/VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách podmínkou

- schopnost pracovat s lidmi ze sociálně vyloučených lokalit

- dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče, v právním systém a předchozí praxe a zkušenost s prací v neziskovém sektoru výhodou

- časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost

- ztotožnění se s posláním organizace

- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

- výborné organizační a komunikační schopnosti

- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič výhodou

Nabízíme:

- práci na plný,nebo zkrácený úvazek (dle dohody)

- předpokládaný nástup: červenec 2020, nebo dle dohody

- pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (poté možnost dalšího prodloužení)

- pracoviště: Středisko Racek, Trebišovská 611, Kutná Hora + výkon práce v terénu v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska a blízkém okolí

- pracovní doba flexibilní, závislá na provozu jednotlivých služeb střediska (tj. 8:00 – 16:00)

- dobré pracovní zázemí, přátelský kolektiv

- zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci

- možnost dalšího vzdělávání, supervize

- mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi

V případě Vašeho zájmu o tuto prac. pozici zašlete Váš životopis a motivační dopis na téma: ,,S jakými problémy podle Vás přicházejí nejčastěji klienti do odborné sociální poradny (tzn. jaké záležitosti zaměstnanec poradny pomáhá klientovi řešit.“

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Společnost
Oblastní charita Kutná Hora
Adresa
Trebišovská 611, Kutná Hora – Hlouška
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.