Umíš telefonovat? Je pro tebe komunikace s lidmi jednou z hlavních předností? Nebojíš se zvednout telefon a zavolat klientům, kteří mohou mít zájem o naše služby? Umíš správně argumentovat? Dokážeš prodat písek na poušti? Chceš začít konečně vydělávat pořádné peníze a stát se finančně nezávislým?

Tak hledáme právě Tebe!

Náplň práce:

- budování vztahů a partnerství s klienty, sjednávání osobních schůzek a udržování vazeb telefonickou formou

- support klientských požadavků, registrace zákazníků

- spolupráce se zkušenými kolegy v teamu

- aktivní růst v rámci společnosti - účast na školení, zkouškách, zahraničních stážích

- evidence dokumentů v CRM systému

Požadujeme:

- zkušenosti s komunikací po telefonu

- samostatnost, spolehlivost a energické nasazení

- uživatelskou znalost práce na PC - velmi lehká administrativní činnost

- dochvilnost a aktivní přístup k práci

- trestní bezúhonnost

- chuť stát se profesionálem v oboru - jde o junior pozici s budoucím kariérním růstem

Nabízíme:

- nadstandardní finanční ohodnocení (FIX + bonusy) po krátkém zapracování

- možnost kariérního růstu pro ambiciózní jedince

- velmi moderní a atraktivní pracovní prostředí v nejvyšší budově ČR

- mladý a energický kolektiv

- občerstvení na pracovišti

- vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí

- nástup možný IHNED

Společnost
Bernstein Bank
Adresa
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Telekomunikace, Finanční poradce, Makléř, Marketingová komunikace, Pracovník call centra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.