LANDMARK LEGAL s.r.o. je advokátní kancelář fungující v rámci našeho holdingu. Poskytuje advokátní a právní služby se širokým záběrem, pro firemní i soukromou klientelu.

Advokátní koncipient/advokátní koncipientka

LANDMARK LEGAL s.r.o. je advokátní kancelář fungující v rámci holdingu. Společnost LANDMARK LEGAL s.r.o. poskytuje komplexní právní služby. Specializuje se zejména na pracovní, daňové, procesní a trestní právo.

Do našeho týmu nyní hledáme spolehlivého a šikovného kolegu či kolegyni na pozici advokátní koncipient/advokátní koncipientka. Pokud se toho chcete hodně naučit a nebojíte se ani samostatného řešení problémů, pak je tato pozice pro Vás.

Náplň práce:

  • různorodá praxe v progresivních právních odvětvích – zaměření zejména na pracovní právo, ale i další oblasti – trest, občan atd.
  • smluvní agendy společnosti – formulace, kontrola a úprava smluvních dokumentů (interní směrnice, odběratelsko-dodavatelské vztahy, pracovní smlouvy)
  • zpracování žalob a souvisejících úkonů jak v soudních, rozhodčích, tak v exekučních řízeních
  • komunikace s managementem firmy – analýzy právního prostředí

Požadujeme:

  • profesionalitu, pozitivní přístup, zdravou asertivitu
  • perfektní znalost dotčených zákonů (zejména NOZ, ZP)
  • zkušenosti s obdobnou pracovní náplní min. 1 rok
  • nadšení pro věc, zájem se v daném oboru neustále vzdělávat
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • perspektivu profesního a karierního růstu, dlouhodobá spolupráce
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení (fixní + bonusy)
  • Multisport kartu (sportovní či relaxační aktivity)
  • příspěvek na stravu
  • nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci!

Společnost
LANDMARK HOLDING a.s.
Adresa
U háje 507/26, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

LANDMARK HOLDING a.s., Martina Voborníková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.