Jsme jedna z největších neziskovek rozesetá po celém Jihomoravském kraji a části kraje Vysočina. Nabízíme velice široké spektrum služeb a stejně tak je i různorodé složení našich týmů. Ale všechny nás při práci motivuje společný záměr - pomáhat lidem, kteří si pomoci nemohou, a podporovat samostatnost těch, kteří si pomoci neumí, vracet důstojnost do života všem našim klientům. Toto velmi formuje pracovní prostředí, náladu a důvody proč s námi mnozí zaměstnanci vydrží i několik desítek let…

Pracovník v sociálních službách

Vedoucí Domova pokojného stáří Kamenná hledá pracovníka na pozici Pracovník/ce v sociálních službách – přímá obslužná péče, úvazek 1,0.

Rádi byste pomohli dobré věci v příjemném kolektivu? Jste komunikativní a máte rádi práci se seniory? Právě vás hledáme!

Požadavky: komunikativnost a kladný vztah k seniorům, dobrý zdravotní stav, morální bezúhonnost, samostatnost, aktivita

Termín nástupu: dle dohody, nejlépe červen 2020

Místo výkonu práce: Domov pokojného stáří Kamenná, Kamenná 29, Brno

Kontaktní osoba: Iva Kadaníková, vrchní sestra, tel. 737 468 260

Náplň práce: přímá obslužná péče o klienty-seniory (podávání stravy, úkony péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně…)

Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr, úvazek 1,0 (37,5 hodin týdně, nerovnoměrně rozvržena, práce na směny – 12 hodin)

Nabízíme:

  • smysluplnou práci v přátelském kolektivu
  • 6 týdnů dovolené
  • stabilitu pracovního zázemí v organizaci s tradicí
  • podporu při dalším rozvoji a vzdělávání
  • stravenky, flexi passy, sick days

V případě Vašeho zájmu volejte na tel. číslo 737 468 260, případně zašlete email na adresu iva.kadanikova(zavinač)brno.charita.cz.

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Kamenná 204/29, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diecézní charita Brno, Jitka Sirová
737 234 079