input: <br>
> experience with C++ at least 4 years<br>
output: <br>
> work position with focus on vector graphics<br>
> great company with great salary & benefits<br>
If you're looking for a change, be sure to check out this offer

Náplň práce:

* budete v hlavním vývojářském teamu vlajkového produktu stavebního CAD software
* vývoj nových komponent podle potřeb zákazníka, návrh architektury nových modulů, údržba
* spolupráce s analytiky, testery, případně s technickou podporou
* prostor pro nové nápady v rámci inovation days
* organizace práce podle SCRUM
* technologie: C++, C++14, 17, STL, MFC, COM, MS Visual Studio, Windows, GIT, C#

Požadujeme:

* VŠ vzdělání informační technologie nebo relevantní
* praxe na pozici vývojář C++ alespoň 4 roky
* znalost vyššaích verzí C++ a knihovny STL (výhodou MFC a COM)
* zkušenost s návrhem architektury systému
* angličtina na komunikativní úrovni (zahraniční vedení firmy)
* výhodou: znalost C# nebo chuť se výhledově tímto směrem posouvat

Nabízíme:

* výkonnostní prémie
* 5 týdnů dovolené
* sickdays
* home-office (v rozsahu až půl týdne)
* inovation days
* notebook
* smlouva na dobu neurčitou

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu m.ryšavá@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.