Náplň práce trenéra:

- organizuje sportovní činnost TJ

- vede trenéry a cvičitele TJ, samostatně trénuje

- zajišťuje administrativní činnost TJ, vyřizuje korespondenci

- připravuje podklady pro žádosti o dotace, administruje dotace

Nabízíme:

- dobré platové podmínky, osobní hodnocení po zkušební době

- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, úvazek 1,0

- nástup možný dle dohody

- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

- možnost částečné práce z domu, dle dohody

Požadujeme:

- SŠ,vítáno pedagogické vzdělání se zaměřením na práci s osobami s hendikepem

- spolehlivost, organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost týmové práce, flexibilitu

- znalost práce na PC (Word, Excel)

- řidičské oprávnění skupiny B

Společnost
TJ Léčebna Košumberk z.s.
Adresa
Luže – Košumberk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

TJ Léčebna Košumberk z.s., Jaroslav Gála
604 839 584