Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Vedoucí Sociální rehabilitace – sociální pracovník

Hledáme kolegu/ kolegyni na pozici vedoucí Sociální rehabilitace – sociální pracovník

Pracovní náplň:

  • zajištění průběhu a rozvoje služby sociální rehabilitace
  • přímá práce s uživateli sociální rehabilitace
  • přijímání nových uživatelů, individuální plánování služby s uživateli, podpora při řešení životních situací uživatelů
  • vedení pracovníků sociální rehabilitace
  • aktualizace metodických a pracovních postupů služby, vedení administrativy

Požadavky:

  • vzdělání pro sociálního pracovníka podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, min. VOŠ sociálního směru
  • výhodou praxe v sociálních službách
  • zájem o problematiku osob se ZP
  • schopnost týmové spolupráce, schopnost plánování a koordinace činností a práce dalších osob, kvalitní komunikační (vyjednávací a vyjadřovací) schopnosti
  • vedení administrativy
  • empatie, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, kreativita
  • schopnost sebevzdělávání, rozvíjení znalostí a dovedností pro práci v oboru sociálních služeb
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelská úroveň práce s PC
  • řidičský průkaz – aktivní řidič

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek, nástup dohodou, nejlépe od února 2020
  • metodické vedení a další vzdělávání v oboru
  • tvůrčí práci v malém týmu

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu na e-mail do 7.2.2020.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Tomášová,
Bližší informace o službě najdete na www.diakonieltm.cz.
Předpokládaný nástup únor 2020 nebo dle dohody.

Adresa
Rooseveltova 716/7, Litoměřice – Předměstí
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Vladimíra Tomášová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.