Společnost COMPOS DISTRIBUTION s.r.o. je úspěšným velkoobchodem, distributorem a dovozcem výpočetní techniky s IT poradenstvím. Jsme partnerem pro maloobchodníky, firmy, dealery i koncové zákazníky. Náš tým profesionálních obchodníků se věnuje každému klientovi individuálně, přesně podle jeho potřeb. Budování dlouhodobých obchodních vztahů, založených na vzájemné důvěře a osobních hodnotách, je pro nás prioritou. Díky poskytované přidané hodnotě a aktivnímu zájmu o dlouhodobé uspokojení potřeb našich klientů stále rosteme.

Webmaster

Hledáme samostatného a spolehlivého kolegu/ kolegyni do našeho týmu na pozici:

Webmaster/ Správce databáze

Nabízíme Vám:

  • Práci v úspěšné a stabilní české firmě
  • Kolektiv mladých a přátelských lidí, opravdu pěkné pracovní prostředí.
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Možnost kariérního postupu

Co požadujeme?

  • Minimálně základní znalost a orientace ve výpočetní technice.
  • Logické myšlení, aktivní přístup, chuť se dále zlepšovat.
  • Pečlivost, spolehlivost, dochvilnost, týmového ducha i schopnost pracovat samostatně.
  • AJ - technická úroveň

Náplň práce:

  • Zakládání a zařazení nových položek a produktů do informačního systému (i6) s obrázky a texty + zalistování do stromu a přiřazení poplatků.
  • Párování produktů s dodavatelskými systémy.
  • Vytváření souvisejících produktů ve značce a dotváření kódů.
  • Správné umístění IT produktů na webu a odstraňování duplicit.
  • Administrativní správa webu

Výhodou bude: Znalost IT, praxe v oboru, znalost práce s programem i6, základní znalost HTML.

Nástup ihned.

Těšíme se na Vás!

Společnost
COMPOS DISTRIBUTION s.r.o.
Adresa
Mečíková 2918/1, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 24 500 – 29 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Administrativní pracovník, Správce aplikačního SW, Webmaster, Databázový specialista, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

COMPOS DISTRIBUTION s.r.o., Hana Nebeská