Specialistka marketingu - aktivní Angličtina

Česká strojírenská společnost AR BRNO, spol. s r.o., která vyrábí příruby a potrubní součástí, hledá do svého kolektivu novou posilu.

Jsme strojírenská firma, která je v rukou českého soukromého vlastníka.

Vyrábíme a dodáváme příruby a další potrubní součásti. Společnost byla založena před 23 lety lidmi se zkušenostmi v tomto oboru a s potřebou odevzdat stoprocentní práci, na kterou mohou být i po letech hrdí. Našim cílem je, abychom to co děláme, dělali poctivě, efektivně a rádi. Víme jak na to a potřebujeme šikovné spolupracovníky, abychom to společně posunuli dál.

Hledáme někoho, kdo:

  • Aktivně komunikuje anglicky (mluvenou i písemnou formou)
  • Ideální uchazečka má tah na branku a ''touhu vyhrávat''
  • Má zkušenosti s marketingem, baví ji přemýšlet a definovat nové věci
  • motorem je touha tvořit a dotahovat věci na 100%.

Co Vás čeká:

  • Zodpovědnost za kvalitní prezentaci firmy od A-Z v ČR i zahraničí
  • Péče a správa o webové stránky www.arbrno.cz
  • Příprava a realizace produktových listů/propagačích materiálů
  • Příprava a realizace marketingových kampaní formou emailu - MAILCHIP/SMARTEMAILING
  • SEEKY
  • Spolutvorba případových studií na dané téma
  • Příprava a realizace inzece
  • Statistiky
  • Rozvoj marketingu
  • aktivní komunikace v AJ každý den
  • každodenní spolupráce s obchodním oddělením

Čekáme od Vás, že si uděláte analýzu aktuálního stavu a začnete definovat a uvádět konkrétní kroky v život, které posunou společnost dopředu. Racionálně vyhodnotíte, co funguje a co naopak nefunguje. Nehledáme nadpřirozenou bytost, ale někoho, kdo se dokáže poučit z chyb a je otevřený novým věcem.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou práci ve stabilní české firmě, která si zakládá na férovosti a kvalitě
  • Přátelské prostředí v mladém kolektivu
  • 100% stravenky hrazené zaměstnavatelem
  • Placené přesčasy
  • 2 dny Sick days
  • Možnost homeoffice
  • Motivující finanční ohodnocení závislé na pracovním výkonu

Pokud Vás baví práce ''ve světe marketingu'' komunikace s lidmi Vám nedělá problém a říkáte si, že to zní dobře, pošlete nám životopis s fotkou. Rádi se s Vámi potkáme na pracovním pohovoru. Pokud si nejste jisti jestli to zvládnete, tak se nebojte, dostanete příležitost ukázat co umíte.

Společnost
AR Brno, spol. s r.o.
Adresa
Nádražní 1240, Miroslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Strojírenství, Výroba a průmysl, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Direct Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.