Reckitt Benckiser,

je světovou společností v oblasti péče o zdraví a osobní péče. Jsme globální společností s vizí orientovanou na zákazníka, provozy v 60 zemích a prodejem ve 180 zemích světa. Naše nejvýznamnější aktiva jsou naše svět dobývající značy a vynikající lidé.

Portfolio našich značek v České a Slovenské republice obsahuje Nurofen, Strepsils, Gaviscon, Dettol, Durex, Scholl a Veet.

Většina z těchto značek představuje přední produkty na trhu ve svých jednotlivých vysoce konkurenčních tržních odvětvích. Stálou filozofií společnosti Reckitt Benckiser je snaha o dodávání stále lepších řešení. Usnadnění života pro spotřebitele na celém světě je motorem našich soustavných inovací.

Samostatná / finanční účetní

Jaká bude náplň práce?

  • Účtování příchozích plateb a zápočtů
  • Účtování vybraných došlých faktur
  • Vystavování odběratelských dobropisů
  • Kontrola cestovních vyúčtování
  • Správa registru hmotného majetku
  • Komunikace s kolegy napříč odděleními vrámci firmy a SSC
  • Komunikace s dodavateli, odběrateli a bankou
  • Spolupráce při přípravě DPH
  • Aktivní účast při měsíční/roční závěrce a auditech

Jsi to ty?

  • Zkušenosti s komplexním účetnictvím
  • Zkušenost s reportováním DPH
  • Zkušenost z mezinárodní firmy FMCG velkou výhodou
  • Zkušenost spolupráce se SSC a programem SAP – není podmínkou
  • Aktivní znalost angličtiny – slovem i písmem
  • Samostatný člověk s pozitivním myšlením a přístupem k pracovním úkolům
  • Vyzrálá osobnost

Co můžeme nabídnout:

  • Příležitost stát se součástí úspěšné společnosti v OTC odvětví
  • Pracovní poměr na plný úvazek se smlouvou na dobu určitou
  • Benefity: 25 dní dovolené a 5 Sick Days, Multisport karta, stravenky, laptop, občerstvení a masáže na pracovišti, příspěvek na penzijní /životní pojištění, firemní akce, flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Atrium Flora
  • Datum nástupu: ihned/dohodou

Společnost
Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.
Adresa
Vinohradská 2828/151, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Finanční analytik, Účetní, Specialista pohledávek, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel