Jsme jedna z největších společností v oblasti prodeje, potisku a výroby reklamních předmětů.
Na českém trhu působíme více než 29 let.
Nabízíme reklamní předměty, dárkové a propagační předměty od všech světových výrobců.
V rámci svého moderního výrobního závodu u Prahy jsme schopni zajistit vlastní výrobu a všechny nejnovější technologie reklamního značení. Vzorkovna dárků.
Poskytujeme široké zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí u metra, vlastní parkoviště, mnoho z benefitů.

Jsme držiteli ocenění značky SPEED PRESS+ titulem CZECH BUSINESS SUPERBRANDS 2019, které je udělované nejúspěšnějším českým značkám.
Certifikace ISO 9001:2015 – řízení veškerých firemních procesů. Využíváme moderní technologie.

Asistent/ka – nákupčího zahraničního obchodu - nákupu

Jaká je náplň práce?

Pracovní náplní je vyhledávání položek dle konkrétních specifikací na čínském trhu (Dálný Východ, EU, i ČR).

Příprava cenových kalkulací a administrativní úkony.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Vhodné i pro absolventy bez praxe - junior administrativní pozice.
  • Ochota se vzdělávat.
  • Chuť pracovat s různými segmenty.
  • Otevřenou komunikaci.
  • Hledáme kolegu, co bude přinášet nové nápady do týmu.

Co nabízíme?

  • Práci se zajímavým portfoliem produktů.
  • Zázemí stabilní společnosti, která je 29 let úspěšná v oboru.
  • Možnost profesního růstu.
  • Velmi přátelská a otevřená komunikace.
  • Nástup možný podle dohody, nejlépe ihned.

Proč hledáme?

Zvyšujeme kvalitu naší práce v souvislosti s investicemi do nejmodernějších technologií a oslovujeme širší portfolio klientů, hledáme nové přístupy k servisu pro naše klienty. Potřebujeme díky růstu posílit současný nákupní tým.

Koho hledáme?

  • Proaktivního člověka s pozitivním myšlením, který je otevřený učit se stále novým produktům a procesům, přijímá nové podněty.
  • Kultivovaně prezentuje společnost navenek, má vysoké etické hodnoty.
  • V rámci týmu a společnosti si umí nastavit vztahy, je schopen pracovat s dalšími týmy, včetně výroby. Přináší nové podněty do společnosti.
  • Výkon, jeho měření a ohodnocení je pro nás klíčové. Hledáme kolegy, kteří jsou si sami schopni určit priority a zorganizovat svou práci.

Společnost
SPEED PRESS Plus a.s.
Adresa
Freyova 291/8, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Administrativní pracovník, Asistentka, Logistik, Nákupčí, Supply Chain Specialist, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SPEED PRESS Plus a.s. - reklamní a dárkové předměty, Mgr. Dana Svobodová
Freyova 291/8, 19000 Praha – Vysočany, Česká republika
234 140 775