SALTEK je přední česká společnost specializující se na vývoj a výrobu ochran před přepětím. Má vedoucí postavení na trhu v České republice a významně exportuje na světové trhy. SALTEK nabízí ucelený sortiment výrobků pro ochranu elektrických a elektronických zařízení v napájecích sítích nízkého napětí, pro informatiku, měření a regulaci a telekomunikace. Všechny výrobky vyhovují mezinárodním standardům. Základem dynamického rozvoje firmy je vlastní vývoj výrobků a vlastní laboratoř vybavená unikátními přístroji a technologiemi. Další informace naleznete na www.saltek.eu.

Technicko obchodní zástupce pro JZ Čechy

Náplň práce:

* Péče o zákazníky ve svěřeném regionu, obchodně technická podpora zákazníků (distributoři, projektanti, investoři, dodavatelské firmy, ostatní potenciální zákazníci)
* Zpracování obchodních nabídek a technických řešení
* Udržování aktuálních informací k CRM
* Sledování a vyhodnocování vývoje prodeje výrobků ve svěřeném regionu
* Účast na akcích podporujících prodej (výstavy, prezentační dny obchodních partnerů, atd.)
* Akvizice nových zákazníků
* Monitoring trhu

Požadujeme:

* SŠ/VŠ elektro-silnoproud, slaboproud, praxe na trhu s elektroinstalačním materiálem výhodou
* Schopnost provádět odborně technickou podporu svěřeným zákazníkům
* Orientaci v projektové dokumentaci elektro
* Výhodou vyhláška 50/1978 Sb., nikoliv podmínkou
* Samostatnost, přesnost a zodpovědnost
* Znalost MS Office
* Flexibilitu a ochotu cestovat
* ŘP sk. B

Nabízíme:

* Zázemí české prosperující společnosti
* Zodpovědnou pozici s vysokou mírou samostatnosti
* Profesionální a přátelský kolektiv
* 5 týdnů dovolené
* Platové ohodnocení dle dosažené praxe a zkušeností
* Příspěvek na stravování (stravenky)
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost dalšího vzdělávání
* Telefon, notebook, automobil i k soukromému užití

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete prosím v odpovědi svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.

Společnost
SALTEK s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SALTEK s.r.o., Jana Dočekalová