Hledáme do teamu Sales Managery a Key Account Managery, kteří chtějí pracovat v perspektivním oboru, vzdělávat se, být úspěšní a jít za svým cílem. Staňte se obchodníkem v Regionální poradenské agentuře – jedné z největších poradenských agentur v oblasti grantů a dotací v České republice.

Naše činnost pokrývá široké spektrum dotačních schémat od strukturálních fondů EU přes Švýcarské a Norské fondy až po tuzemské a krajské dotace. Za více než 17 let existence jsme zajistili svým klientům dotační prostředky v celkové výši přesahující 19 mld. Kč (našimi klienty jsou například: MAKRO Cash & Carry, KOVOSVIT MAS, Město Brno, Národní památkový ústav a další).

Proč pracovat právě u nás?

 • Jednoduše prodejný produkt – klientům přinášíme peníze z dotačních titulů na jejich projekty. Je to jeden z nejsnáze prodejných produktů i v návaznosti na zkušenosti a reference firmy.
 • Maximální podpora firmy – předáme vám zkušenosti a zajistíme zajímavé klienty. Projekty jsou týmová práce, samotné vás v tom nikdy nenecháme.
 • Odměna za vaši práci - nabízíme fixní plat + provize za uzavřený obchod. Obchodníci si u nás vydělají zajímavé peníze, které nejsou zastropovány. Je jen na Vás, kolik si vyděláte. Nejlepší členové našeho týmu si přijdou na šesticiferný měsíční plat.
 • Firemní kultura a kolektiv - máme příjemné prostředí příznivé pro osobní rozvoj. Nejsme start-up ani korporát, Váš hlas bude vždy slyšet. Podílejte se na rozvoji firmy hned od začátku. K tomu všemu máme skvělé kolegy.
 • Benefity - zálohy na budoucí provize, flexibilní pracovní doba, 4 x ročně vyhodnocení a zaslání odměn, jasně daný kariérní řád, služební auto pro osobní účely (po zapracování), mobilní telefon a notebook, několikrát ročně teambuilding, multisport karta a mnoho dalších.

Co bude náplní Vaší práce?

 • Nabízet náš produkt - našim klientům přinášíme dotace z evropských a jiných fondů. Zajišťujeme kompletní proces od žádosti, přes zadávací řízení až po administraci projektu.
 • Získávat nové zákazníky – naší cílovou skupinou jsou malé, střední i velké firmy, obce, města a neziskové organizace, kterým nabízíme kompletní dotační servis.
 • Pečovat o své zákazníky – získáním a předáním projektu projektovému managerovi práce nekončí, klient bude vždy váš a u jednoho projektu nebo služby obchod nekončí. Nikdy nenecháme klienta napospas dotačnímu světu.
 • Vzdělávat se – musíte se orientovat v široké škále rozličných problematik, každý den je obchod úplně jiný, nový a inspirativní, proto se musíte hodně naučit, jak po obchodní stránce, tak po stránce dotačního know-how. Se vším Vám pomůžeme. Proškolí Vás zkušení lektoři.

Hledáme kolegu do teamu, který:

 • se nebojí výzev, chce dostat prostor růst,
 • má obchodního ducha a chce si vydělat peníze dle svého výkonu,
 • je cílevědomý a rychle se učí,
 • je aktivní řidič.

Informace o pozici

Společnost
Regionální poradenská agentura, s.r.o.
Adresa
Starobrněnská 690/20, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Regionální poradenská agentura, s.r.o.
Starobrněnská 20 20, 602 00 Brno, Česká republika