SALTEK je přední česká společnost specializující se na vývoj a výrobu ochran před přepětím. Má vedoucí postavení na trhu v České republice a významně exportuje na světové trhy. SALTEK nabízí ucelený sortiment výrobků pro ochranu elektrických a elektronických zařízení v napájecích sítích nízkého napětí, pro informatiku, měření a regulaci a telekomunikace. Všechny výrobky vyhovují mezinárodním standardům. Základem dynamického rozvoje firmy je vlastní vývoj výrobků a vlastní laboratoř vybavená unikátními přístroji a technologiemi. Další informace naleznete na www.saltek.eu.

Product Manager

Řízení a rozvoj výrobkového sortimentu je pro nás klíčová oblast. A CHCEME DÁLE POSÍLIT. Pro roli Produktový Manažer hledáme kolegu, který si vezme odpovědnost za část této oblasti.

Místo výkonu: Praha

Náplň práce:

* Řízení skupiny výrobků od návrhu na jejich zavedení, uvedení do prodeje, dobu životnosti a umrtvení
* Sledování a vyhodnocování tržní situace (ceny, konkurence, prodej, trendy, atd.)
* Strategie a koncepce rozvoje svěřené skupiny výrobků
* Aplikační znalost svěřené skupiny výrobků
* Vedení projektů vývoje
* Marketingová podpora
* Spolupráce s ostatními PM při podpoře prodeje produktů
* Školení zákazníků a interního týmu
* Technická podpora

Požadujeme:

* VŠ vzdělání (oblast elektro se zájmem o marketing)
* Český jazyk (rodilý mluvčí)
* Předchozí praxe v oblasti elektro – nízké napětí/slaboproud příp. produktového marketingu elektro zařízení minimálně 3 roky.
* Komunikativní, loajální, pozitivní osobnost
* Samostatnost a zodpovědnost
* Schopnost koncepčního a analytického myšlení
* Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (schopnost vést jednání)
* Ochotu a chuť přinášet nové nápady
* Znalost MS Office
* ŘP sk. B

Nabízíme:

* Zázemí prosperující společnosti
* Spolupráci s týmem seniorních obchodníků
* Program zaškolení
* Práci na plný úvazek
* 25 dnů dovolené
* Stravenky, notebook, mobil, služební vůz
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Každoroční navýšení mzdy
* Odměnu za odpracovaná léta ve společnosti
* Flexibilní pracovní dobu
* Možnost dalšího vzdělávání (jazyky, technická školení, ...)

Datum nástupu: Dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete prosím v odpovědi svůj strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis, obojí v českém i anglickém jazyce.

Společnost
SALTEK s.r.o.
Adresa
Vodňanská 1419, Praha – Kyje
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Marketing, Technika a vývoj, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel