„Vy pečujete o naše klienty, my pečujeme o Vaše potřeby!“

Více než 20 let patříme mezi špičku v péči o lidi s Alzheimerovou nemocí. Více než 20 let píšeme příběhy našich klientů společnými silami. Přijďte mezi nás!

Ředitel Alzheimercentra v Českých Budějovicích

Nabízíme pozici ředitele/ky Alzheimercentra a Seniorcentra v Českých Budějovicích

Náplň práce:

  • Řízení provozu a personálu svěřeného Alzheimercentra a Seniorcentra.
  • Zodpovědnost za kvalitu poskytované péče v souladu s legislativou a standardy.
  • Zodpovědnost za ekonomiku centra v souladu s budgetem.
  • Jednání s klienty a jejich rodinami.
  • Řízení, motivace a rozvoj podřízených.
  • Zodpovědnost za obsazenost směn, spolupráce při náboru a výběru zaměstnanců.
  • Administrativa spojená s vedením centra, pravidelné reporty, přehledy.
  • Schvalování docházek, odměn, realizace porad.
  • Spolupráce na tvorbě plánu rozvoje a investic.
  • Spolupráce s místními úřady a institucemi, s obchodními partnery.
  • Budování dobrého jména společnosti v regionu.
  • Denní spolupráce s ostatními odděleními (Nákup, HR, Finance, Metodický tým a další).

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – sociální, zdravotnického nebo ekonomického směru výhodou.
  • min. 5 let praxe v řízení většího týmu a provozu firmy/zařízení podmínkou.
  • Praxe v sociální a zdravotní oblasti výhodou.
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti.
  • Schopnost stanovovat a dodržovat cíle, řídit priority.
  • Znalost práce na PC na dobré úrovni (MS Office).
  • Řidičský průkaz "B".

Nabízíme:

  • Zázemí silné a rostoucí společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Firemní benefity, 5 týdnů dovolené.
  • Dotované stravování v jídelně centra.
  • Možnost dalšího profesního růstu.
  • Smysluplnou práci.
  • Služební vůz, mobil, notebook.
  • Nástup možný ihned.

V případě vašeho zájmu zašlete svůj profesní životopis s motivačním dopisem.

Společnost
Alzheimercentrum Prácheň, z.ú.
Adresa
České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Generální ředitel, Sociální pracovník, Všeobecný lékař, Zdravotní sestra, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace