Úvazek 1,0; místo výkonu práce Praha; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení dle rozvoje projektové činnosti.

Náplň práce: finanční řízení přidělených projektů financovaných primárně z dotačního programu OP VVV, kontrola čerpání dotačních prostředků a jejich způsobilosti od poskytovatelů GA ČR, MŠMT, MK, TA ČR, zpracování dokumentů souvisejících s vykazováním čerpáním dotace, participace na přípravě projektů nových.

Minimální požadavky: VŠ vzdělání ekonomického či veřejnosprávního směru, v případě jiného oboru vyžadována zkušenost na obdobné pozici (další VŠ vzdělání oboru blízkém zaměření ústavu výhodou); znalost oblasti dotačních programů a jejich pravidel financování, zejména pak dotačních programů MŠMT; orientace v účetní evidenci a v práci s daty v rámci ekonomických programů; komunikativní angličtina slovem i písmem; týmový duch; dobré komunikativní a organizační schopnosti; analytické myšlení, pečlivost a samostatnost; proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem.

Výhodou: praxe na pozici finanční manažer v rámci dotačního programu OP VVV či jiného programu financovaného ze strukturálních fondů.

Zaměstnanci na této pozici nabízíme: mzdu 35 až 40 tis. Kč (do budoucna se odvíjí od typu financování), stabilní zázemí akademického pracoviště v centru Prahy, individuální přístup, přátelský pracovní kolektiv, podporu v dalším sebevzdělávání (jazykové kurzy, školení apod.), pět týdnů dovolené, sick days, stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na dovolenou pro zaměstnance a jejich děti, možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních Akademie věd ČR.

Přihlášky obsahující strukturovaný životopis a kopii relevantních diplomů a osvědčení zašlete na e-mail literatura(zavináč)ucl.cas.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – finanční manažer“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 24. 2. 2020 ve 12:00. Předpokládané období pohovorů 25. až 28. 2. 2020. Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Výběrová komise může na základě individuálních okolností navrhnout zaměstnání některého z uchazečů na snížený úvazek.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba pro dotazy:

Tomáš Suk

kancelář Ústavu pro českou literaturu

suk(zavináč)ucl.cas.cz

+420 775 615 515

Společnost
Ústav pro českou literaturu AV ČR, v.v.i.
Adresa
Na Florenci 1420/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel