Společnost B.J. Consulting s.r.o., zabývající se daňovým poradenstvím a externím zpracováním účetnictví, hledá posilu do svého šikovného týmu.

Požadujeme:

  • Alespoň středoškolské vzdělání,
  • praxi v oboru,
  • schopnost komplexního vedení účetnictví,
  • znalost programu HELIOS Orange výhodou,
  • obecnou znalost daňové problematiky,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • svědomitost,
  • příjemné vystupování a proklientský přístup.

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu,
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje,
  • práce v týmu s daňovými poradci a auditorem,
  • možnost účasti na zajímavých projektech,
  • pestrou pracovní náplň,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • individuální přístup,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis na níže uvedenou adresu a my se budeme těšit na naše setkání v kancelářích společnosti na adrese Sokolovská 68/105, Praha 8-Karlín.

Společnost
ContAudit s.r.o.
Adresa
Sokolovská 68/105, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel