DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

VEDOUCÍ ÚSEKU DANÍ (ŠVÉDSKÁ VÝROBNÍ SPOL. - PRAHA)

Pozice je vhodná pro daňaře, kteří mají ideálně zkušenost z výrobní nebo exportní společnosti a chuť řešit daně pro vícero závodů i komunikovat se zahraniční centrálou. Nejdůležitější je zkušenost s DPH a DPPO, nemusíte být expertem na všechny daně, společnost ráda zainvestuje do Vašeho dalšího vzdělávání včetně účasti v mezinárodních programech.

Náplň práce:

  • Příprava daňových přiznání - zejména DPH a DPPO, nárazově i daň z nemovitostí, silniční daň...
  • Pravidelná kalkulace rezervy na DPPO
  • Kontrola účetních dat z daňového hlediska, řešení daňových rizik, konsignační sklady
  • Vedení a motivace podřízeného pracovníka
  • Komunikace s finančními a celními úřady (tuzemskými a zahraničními)
  • Spolupráce s daňovými poradci, účast při auditech
  • Práce v SAP
  • Pravidelná čtvrtletní příprava daňových balíčků pro centrálu

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • Znalost daňové problematiky, ZEJMÉNA DPH A DPPO + znalost účetnictví
  • Zkušenost výrobní či exportní společnosti velkou výhodou
  • Znalost SAP a Excel
  • Komunikativní Aj (pro komunikaci se zahraniční centrálou a úřady)
  • NEMUSÍTE BÝT ODBORNÍKEM NA VŠECHNY DANĚ, ALE MUSÍTE MÍT CHUŤ SE VZDĚLÁVAT

Nabízíme:

  • Bonusy, pět týdnů dovolené, možnost home office, příspěvek na dopravu a další firemní benefity
  • Možnost získat globální daňovou zkušenost
  • Účast v mezinárodních vzdělávacích programech
  • Možnost využívat Aj a další jazyky
  • Příjemnou a velmi lidskou firemní kulturu švédské nadnárodní společnosti

Lokalita: Praha

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem, neváhejte nám zaslat Váš aktuální životopis.

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Daňový poradce/specialista, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura