ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patříme mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými máme více než dvacetileté zkušenosti

Manažer rozvoje interních systémů

Náplň práce:

  • Vybudování interního týmu pro rozvoj, návrh, údržbu a integraci interních systémů společnosti.
  • Stanovení plánu rozvoje a údržby interních systémů
  • Automatizace interních procesů, zaměření na nastavení priorit při rozvoji systémů
  • Rozšíření vnitřní kapacity pro návrh a vývoj interních systémů
  • Organizace údržby a supportu aplikací, webů, ERP a jejich uživatelů (interních i externích)
  • Konsolidace stávajícího prostředí (ERP, service desk, intranet včetně workflow, externí weby včetně b2b, menší interní aplikace), jeho případná optimalizace a udržení linie do budoucna

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s nastavováním procesů v oblasti rozvoje interních systémů
  • Zkušenosti s analýzou business požadavků a procesů, návrhem jejich řešení/podpory - prioritizace/zamítnutí požadavků, volba vhodného řešení (rozšíření/úprava/nové aplikace, ERP, web apod.), organizace realizace přes interní/externí týmy
  • Znalosti nových technologií a trendů v IT
  • Praktické zkušenosti s designem a programováním firemních aplikací, webů - výhodou
  • Znalost vývoje a integrace aplikací/systémů
  • Schopnost navrhnout SW aplikaci a model integrace dat
  • Silné komunikační schopnosti
  • Velmi dobrá znalost AJ

Nabízíme:

  • zázemí významné společnosti
  • zajímavou a aktivní práci na projektech
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost realizace vlastních podnětů
  • časovou flexibilitu
  • odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • systém zaměstnaneckých benefity

Společnost
ALEF Distribution CZ, s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel