Advokátní kancelář AK Vlasák advokáti s.r.o. (www.akjv.cz) a kancelář insolvenčního správce ISALIS v.o.s. (www.isalis.cz) hledá studenta či studentku na dlouhodobou administrativní výpomoc.

Náplň práce:

  • Drobná administrativní práce na počítači (MS Office a firemní databáze)
  • Podpůrné činnosti kolegů celé kanceláře
  • Pomoc s přípravou podkladů u různých případů
  • Kontrola správnosti dat a údajů u dokumentů
  • Vyřizování elektronické korespondence
  • Různé výjezdy služebním autem

Požadavky:

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Pozitivní a samostatný přístup při zpracování zadaných úkolů
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Nebát se zeptat, když něco nevíš nebo něčemu nerozumíš
  • Základní znalosti MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Angličtina a studium práv velkou výhodou, ale vůbec ne podmínkou

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Hodinové ohodnocení za práci
  • Možnost přizpůsobit pracovní dobu Vašim možnostem
  • Spoustu druhů kávy, čaje a vod na pracovišti
  • Teambuildingové akce v průběhu roku
  • Po dostudování možnost nástupu na HPP

Pokud jsme Vás zaujali a myslíte si, že splňujete naše očekávání, neváhejte nám zaslat Váš stručný životopis spolu s krátkým shrnutím Vašich základních dovedností či znalostí a důvodů, které Vás motivují s námi pracovat.

Společnost
ISALIS v.o.s.
Adresa
Jankovcova 1518/2, Praha – Holešovice
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 14.2.2020 – 14.2.2025
Zadavatel: Zaměstnavatel

ISALIS v.o.s., Martina Šíchová
296 789 789